ابزار صنعتی | نمایندگی ابزار آلات صنعتی | ابزار تراشکاری | پیشگامان صنعت خاور میانه | ابزار آلات دستی | جوش و برش RSS

  تلفن : 66349680 - 021
 • Slide 1

  پیشگامان صنعت خاور میانه

  ابزار صنعتی
  ابزار صنعتی
  ابزار صنعتی


  بزرگترین بانک اطلاعات ابزار صنعتی خاور میانه

  ابزار صنعتی
 • Slide 2
  ابزار صنعتی

  ابزار صنعتی
 • Slide 3

 چراغ قوه مگ لایت Mag Lite

شرکت  Maglite

 Mag، رهبر رنسانس موجود در تولیدات آمریکایی است که ابزارآلات آن بالاترین استاندارد را دارند. هر وسیله  Mag، نشان دهنده بیش از 20 سال تحقیق و تجربه طراحی عالی با استفاده از تکنولوژی است.T  Mag ، یکی از تولید کنندگان در  USA است.

 روح و ویژگی شرکت، توسط موسس و مدیر آن یعنی  Anthony Maglica، مشخص شده و تعریف می شود. این فرد یک ماشین ساز تجربی بود که ابزار ابداعی را تولید کرد و کار خود را از یک گاراژ ماشین یک نفره در سال 1955 در لس آنجلس، به یک شرکت بزرگ با بیش از 800 کارمند، گسترش داد.

تاکنون، تمام تحقیقات در مورد محصولات توسط خود  Tony، صورت گرفته است. او کار خود را با تولید بخش هایی برای صنایع هوا فضا و بخش نظامی، شروع کرد و خیلی زود اعتباری در کیفیت و کارایی، بدست آورد. ابزارآلات Mag در سال 1974، ثبت شد.

تفکر این شرکت مبتنی بر تفکر " شیر و غزال" است. این دو حیوان هردو برای زنده ماندن می دوند، آهو برای جلوگیری از خورده شدن و شیر، برای اجتناب از مردن. این شرکت ، معتقد است که هرروز بیشتر از روز قبل باید تلاش کند.

جرقه کار این شرکت در سال 1979، زده شد. مرکز اصلی آن در کالیفرنیا قرار دارد که از سال 1982، کار خود را به طور رسمی آغاز کرد و اکنون حدود 850 کارمند و فضایی حدود 450000 متر مربع را برای کارخانه، اداره ها و مرکز اصلی توزیع، اختصاص داده است. همچنین با افتتاح یک بخش تولیدی جدید در  Ontarie، در اواخر سال 2004 کامل شد. این گسترش فضا، به  Mag کمک می کند تا تولیدات خود را در سراسر جهان توزیع کند.

امروز، محصولات در کل جهان در اروپا، آسیا و آمریکای جنوبی، فروخته می شوند. ژاپن و آلمان که هردو به دلیل تاکید بر کیفیت و طراحی، شناخته شده اند، نیز محصولات  Mag را پذیرفته اند. صادرات این شرکت در سال های اخیر افزایش یافته و به 25% کل فروش رسیده است.

تولیدات Maglite و Mini Maglite، در دهه های اول خود، توسط مجله های  Fortune  و  Money، در بین 100 محصول برتر که " بهترین تولیدات آمریکا" بودند، منتشر شدند.

دانلود کاتالوگ محصولات شرکت maglite

 

خدمات ما چه کارهایی می توانیم انجام دهیم

مشاوره تخصصی

یکی از اصول مدیریت اسلامی ، مدیریت بر اساس مشورت صحیح میباشد.

کارگزاران توانمند ایرانی تمام تلاش خود را در عرصه های صنعت به کار بسته اند تا فردایی آباد و آزاد برای کشورمان به ارمغان آورند ولی نبود مشاوره های صحیح این بزرگوران را دچارمشکل نموده است

آنچه ما را بر آن داشت تا شرکت بازرگانی پیشگامان صنعت خاورمیانه را تاسیس کنیم احساس دینی بود که از جانب تمام زحمتکشان عرصه صنعت این مرز و بوم بر گردن خود احساس می کردیم.

واردات ابزار

شرکت بازرگانی پیشگامان صنعت خاورمیانه که بحق بزرگترین شرکت دانش بنیان درزمینه واردات و پخش ابزار آلات صنعتی در سطح خاورمیانه میباشد :

و بزرگترین بانک اطلاعات ابزار آلات صنعتی را در دل خود جای داده است دارای وجوه تمایزی است که در ذیل به برخی از آنها اشاره میکنیم

شناخت دقیق و صحیح بازار ابزار و یراق ایران

واردات ابزار آلات صنعتی از کشورهای امریکا ، آلمان ، انگلیس ، فرانسه ، امارات متحده ، چین و ژاپن در سریع ترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت تمام شده.

ارائه مشاوره در زمینه واردات ، تولید ، تهیه و مهمتر از همه استفاده صحیح از ابزار آلات صنعتی ، تراشکاری ، جوش و برش و...

فروش ابزار آلات صنعتی

فروش ابزار آلات صنعتی

فروش ابزار آلات صنعتی

فروش ابزار آلات صنعتی

تامین ابزار پروژه های صنعتی

تامین ابزار پروژه های صنعتی

تامین ابزار پروژه های صنعتی

تامین ابزار پروژه های صنعتی

چرا ما ؟ دلیل انتخاب پیشگامان صنعت خاور میانه

ابزار آلات صنعتی

85%

تامین ابزار پروژه های صنعتی

91%

فروش ابزار آلات صنعتی

78%

واردات ابزار

67%

مقالات تخصصی

95%

مشاوره تخصصی

درباره ما

مائده دیزاین طراحی لوگو

شرکت بازرگانی پیشگامان صنعت خاورمیانه که بحق بزرگترین شرکت دانش بنیان درزمینه واردات و پخش ابزار آلات صنعتی در سطح خاورمیانه میباشد و بزرگترین بانک اطلاعات ابزار آلات صنعتی را در دل خود جای داده است

آدرس :

آدرس : تهران ، خیابان امام خمینی ، مقابل بیمارستان سینا ، پاساژ رشید 3 ، طبقه اول ، واحد 8
تلفن تماس : 66349680 - 021
فکس : 66349679 - 021
تلگرام : 09122970599  -  09194000702
ایمیل
ساعت کار : 8/30 صبح الی 5 بعد از ظهر

منو