ابزار صنعتی | نمایندگی ابزار آلات صنعتی | ابزار تراشکاری | پیشگامان صنعت خاور میانه | ابزار آلات دستی | جوش و برش RSS

  تلفن : 66988600 - 021
گوشی صداگیر هدفونی Peltor

 گوشي صداگير هدفوني Peltor

شرکت  Peltor  3 M))

 3M، ليدر جهاني توليد تجهيزات حفاظتي تنفسي و گوش و ديگر تجهيزات حفاظت شخصي ( PPE) است.

هر محصول براي عمل در شرايط سخت، طراحي مي شود. در عين حال اصول ايمني، سلامت و راحتي در مورد تمام محصولات رعايت مي شود تا محافظت کافي در محيط هاي کار که افراد با چالش هاي فراواني درگير هستند، فراهم نمايد.

مشاغل بسيار زيادي مثل، کار در صنعت معدن و صنايع نفت ،گاز و پتروشيمي ،صنايع سيمان و بتن ،  صنايع راه سازي و سد سازي ، جوشکاري و بسياري مشاغل ديگر هستند که افراد در محيط هاي پرخطر، کار کرده و با چالش هايي رو به رو هستند که نياز به محافظت دارند. اين شرکت، تجهيزات حفاظتي مورد نياز براي تمام اين مشاغل را پوشش داده است.

کلاه ايمني جوشکاري  3 M Speedglas، تجهيزات حفاظتي براي جلوگيري از افتادن( براي افرادي که در ارتفاع کار مي کنند) ، تجهيزات حفاظتي سر و گوش، کلاه هاي راحت و با دوام و سبک و ايمن( براي حفاظت سر)، عينک ها و چشم پوش هاي حفاظتي، همراه با لنزها و لوازم جانبي، مجموعه گوش بندها و بسياري تجهيزات ديگر توسط اين شرکت توليد ميگردند.

در سال 1972،  3M، اولين ماسک تنفسي فيلتر کننده  NIOSH، را معرفي کرد و همچنان پيشرو توليد و ساخت محصولات تنفسي ايمن که غير قابل نفوذ و با دوام هستند، مي باشد.

 

درباره ما

مائده دیزاین طراحی لوگو

شرکت بازرگانی پیشگامان صنعت خاورمیانه که بحق بزرگترین شرکت دانش بنیان درزمینه واردات و پخش ابزار آلات صنعتی در سطح خاورمیانه میباشد و بزرگترین بانک اطلاعات ابزار آلات صنعتی را در دل خود جای داده است

آدرس :

آدرس : تهران ، خیابان امام خمینی ، بعد از میدان حسن آباد ، نبش کوچه نجف علیزاده ،مجتمع تجاری لورنزو ، طبقه اول، واحد 11
تلفن تماس :    66988600 - 021 
تلگرام :               09194000702
ایمیل
ساعت کار : 8/30 صبح الی 5 بعد از ظهر

منو