ابزار صنعتی | نمایندگی ابزار آلات صنعتی | ابزار تراشکاری | پیشگامان صنعت خاور میانه | ابزار آلات دستی | جوش و برش RSS

  تلفن : 66349680 - 021

 گوشی صداگیر هدفونی Peltor

شرکت  Peltor  3 M))

 3M، لیدر جهانی تولید تجهیزات حفاظتی تنفسی و گوش و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی ( PPE) است.

هر محصول برای عمل در شرایط سخت، طراحی می شود. در عین حال اصول ایمنی، سلامت و راحتی در مورد تمام محصولات رعایت می شود تا محافظت کافی در محیط های کار که افراد با چالش های فراوانی درگیر هستند، فراهم نماید.

مشاغل بسیار زیادی مثل، کار در صنعت معدن و صنایع نفت ،گاز و پتروشیمی ،صنایع سیمان و بتن ،  صنایع راه سازی و سد سازی ، جوشکاری و بسیاری مشاغل دیگر هستند که افراد در محیط های پرخطر، کار کرده و با چالش هایی رو به رو هستند که نیاز به محافظت دارند. این شرکت، تجهیزات حفاظتی مورد نیاز برای تمام این مشاغل را پوشش داده است.

کلاه ایمنی جوشکاری  3 M Speedglas، تجهیزات حفاظتی برای جلوگیری از افتادن( برای افرادی که در ارتفاع کار می کنند) ، تجهیزات حفاظتی سر و گوش، کلاه های راحت و با دوام و سبک و ایمن( برای حفاظت سر)، عینک ها و چشم پوش های حفاظتی، همراه با لنزها و لوازم جانبی، مجموعه گوش بندها و بسیاری تجهیزات دیگر توسط این شرکت تولید میگردند.

در سال 1972،  3M، اولین ماسک تنفسی فیلتر کننده  NIOSH، را معرفی کرد و همچنان پیشرو تولید و ساخت محصولات تنفسی ایمن که غیر قابل نفوذ و با دوام هستند، می باشد.

 

درباره ما

مائده دیزاین طراحی لوگو

شرکت بازرگانی پیشگامان صنعت خاورمیانه که بحق بزرگترین شرکت دانش بنیان درزمینه واردات و پخش ابزار آلات صنعتی در سطح خاورمیانه میباشد و بزرگترین بانک اطلاعات ابزار آلات صنعتی را در دل خود جای داده است

آدرس :

آدرس : تهران ، خیابان امام خمینی ، مقابل بیمارستان سینا ، پاساژ رشید 3 ، طبقه اول ، واحد 8
تلفن تماس : 66349680 - 021
فکس : 66349679 - 021
تلگرام : 09122970599  -  09194000702
ایمیل
ساعت کار : 8/30 صبح الی 5 بعد از ظهر

منو