ابزار صنعتی | نمایندگی ابزار آلات صنعتی | ابزار تراشکاری | پیشگامان صنعت خاور میانه | ابزار آلات دستی | جوش و برش RSS

  تلفن : 66349680 - 021
سرپیک جوش و برش زینسر Zinser

سرپیک جوش و برش زینسر Zinser

شرکت  Zinser

نام  Zinser ، که نشان کیفیت است، در سال 1898 در آلمان آغاز شد. این برند، برای متخصصین تکنولوژی جوشکاری و برش، شناخته شده است. این شرکت متخصص در زمینه تکنولوژی سوخت اکسیژنی، ابزار جوشکاری با هوای داغ برای کاربردهای تخصصی و طیف گسترده ای از سیستم های برش است که به عنوان تولید کننده لیدر، ماشین آلات جهت برش های ضخیم از 0.8mm تا  600mm، انعطاف پذیری بالا و ابتکار را نشان می دهد. با تیمی از مهندسین، نیازهای مشتریان ، تشخیص داده شده و با کنترل های  CNC  و ساخت ماشین های برش، انطباق می یابد.

Zinser، یکی از تولیدکنندگان رهبر در زمینه ماشین های برش کاری در سراسر جهان است.

ابزار جوشکاری و برشکاری دستی، ماشین های برش کنترلی با  CNCبرای کاربردهای مختلف مثل، سوخت اکسیژنی و برش با پلاسما ولیزر از محصولات این شرکت است.

ارزش و رضایت مشتری، همواره در اولویت اول این شرکت بوده است.

تولیدات اصلی  Zinser، شامل ، ماشین های برش با پلاسما و شعله، تجهیزات oxy-fuel ( سوخت اکسیژن، ابزار جوشکاری با هوای داغ، تجهیزات اکسی استیلن و ماشین های برش Zinser، می باشند.

Zinser، در مدت بیش از صد سال، استفاده از استیلن و دیگر گازها را کشف کرده است. تنظیم کننده های فشار(مانومتر)، برای سیلندرها و سر پیک های جوشکاری و برش، مجموعه محصولات  Zinser را کامل می کند.

محصولات این شرکت، به سراسر جهان، صادر می شوند.

 

دانلود کاتالوگ محصولات شرکت  Zinser

درباره ما

مائده دیزاین طراحی لوگو

شرکت بازرگانی پیشگامان صنعت خاورمیانه که بحق بزرگترین شرکت دانش بنیان درزمینه واردات و پخش ابزار آلات صنعتی در سطح خاورمیانه میباشد و بزرگترین بانک اطلاعات ابزار آلات صنعتی را در دل خود جای داده است

آدرس :

آدرس : تهران ، خیابان امام خمینی ، مقابل بیمارستان سینا ، پاساژ رشید 3 ، طبقه اول ، واحد 8
تلفن تماس : 66349680 - 021
فکس : 66349679 - 021
تلگرام : 09122970599  -  09194000702
ایمیل
ساعت کار : 8/30 صبح الی 5 بعد از ظهر

منو