ابزار صنعتی | نمایندگی ابزار آلات صنعتی | ابزار تراشکاری | پیشگامان صنعت خاور میانه | ابزار آلات دستی | جوش و برش RSS

  تلفن : 66988600 - 021
سرپیک جوش و برش زینسر Zinser

سرپيک جوش و برش زينسر Zinser

شرکت  Zinser

نام  Zinser ، که نشان کيفيت است، در سال 1898 در آلمان آغاز شد. اين برند، براي متخصصين تکنولوژي جوشکاري و برش، شناخته شده است. اين شرکت متخصص در زمينه تکنولوژي سوخت اکسيژني، ابزار جوشکاري با هواي داغ براي کاربردهاي تخصصي و طيف گسترده اي از سيستم هاي برش است که به عنوان توليد کننده ليدر، ماشين آلات جهت برش هاي ضخيم از 0.8mm تا  600mm، انعطاف پذيري بالا و ابتکار را نشان مي دهد. با تيمي از مهندسين، نيازهاي مشتريان ، تشخيص داده شده و با کنترل هاي  CNC  و ساخت ماشين هاي برش، انطباق مي يابد.

Zinser، يکي از توليدکنندگان رهبر در زمينه ماشين هاي برش کاري در سراسر جهان است.

ابزار جوشکاري و برشکاري دستي، ماشين هاي برش کنترلي با  CNCبراي کاربردهاي مختلف مثل، سوخت اکسيژني و برش با پلاسما وليزر از محصولات اين شرکت است.

ارزش و رضايت مشتري، همواره در اولويت اول اين شرکت بوده است.

توليدات اصلي  Zinser، شامل ، ماشين هاي برش با پلاسما و شعله، تجهيزات oxy-fuel ( سوخت اکسيژن، ابزار جوشکاري با هواي داغ، تجهيزات اکسي استيلن و ماشين هاي برش Zinser، مي باشند.

Zinser، در مدت بيش از صد سال، استفاده از استيلن و ديگر گازها را کشف کرده است. تنظيم کننده هاي فشار(مانومتر)، براي سيلندرها و سر پيک هاي جوشکاري و برش، مجموعه محصولات  Zinser را کامل مي کند.

محصولات اين شرکت، به سراسر جهان، صادر مي شوند.

 

دانلود کاتالوگ محصولات شرکت  Zinser

درباره ما

مائده دیزاین طراحی لوگو

شرکت بازرگانی پیشگامان صنعت خاورمیانه که بحق بزرگترین شرکت دانش بنیان درزمینه واردات و پخش ابزار آلات صنعتی در سطح خاورمیانه میباشد و بزرگترین بانک اطلاعات ابزار آلات صنعتی را در دل خود جای داده است

آدرس :

آدرس : تهران ، خیابان امام خمینی ، بعد از میدان حسن آباد ، نبش کوچه نجف علیزاده ،مجتمع تجاری لورنزو ، طبقه اول، واحد 11
تلفن تماس :    66988600 - 021 
تلگرام :               09194000702
ایمیل
ساعت کار : 8/30 صبح الی 5 بعد از ظهر

منو