ابزار صنعتی | نمایندگی ابزار آلات صنعتی | ابزار تراشکاری | پیشگامان صنعت خاور میانه | ابزار آلات دستی | جوش و برش RSS

  تلفن : 66349680 - 021
بول ماشین کویکه Koike

 بول ماشین کویکه Koike

شرکت  koike

Koike از زمان تاسیسش در 15 اکتبر  سال 1918 در توکیوی ژاپن، نقش اصلی در پیشرفت صنایع مهم، به عنوان لیدر در تولید ابزارالات ماشینی که از گاز به عنوان منبع قدرتی استفاده می کنند، ایفا کرده است. این شرکت در طی سال ها، پیشرو در پیشرفت ماشین های برش لیزری و پلاسمایی بوده است. همزمان، koike ، شبکه ای برای تامین سیستم های کلی از گاز، جوشکاری، برش و تجهیزات مرتبط برای رفع نیاز مشتریان، ایجاد کرده است.

Koike Sanso Kogyo  ، تامین کننده ی سیستم کلی مواد گازی، جوشکاری و برش است که محصولات و خدماتی را ارائه می دهد که بیشترین کیفیت، عملکرد و سلامت را در پاسخ به نیاز مشتریان دارد. این شرکت، بیش از 90 سال تجربه داشته و یکی از گسترده ترین خطوط تولید رادر صنایعی چون : نفت ، گاز و پتروشیمی ، فولاد ، خودروسازی ، هوا و فضا ، راه آهن و ....دارا میباشد.

koike ، خطوط گسترده ی تجهیزاتی مثل، سوخت اکسیژنی  CNC ، پلاسمای  CNC ، لیزر  CO2 ، ماشین های برش مواد جوشکاری، وسیله ی نقلیه سیار جوشکاری و برش را تولید می کند، که شرکت های تولید کننده در ژاپن و چین قرار دارند.

ماشین های برش تولید شده توسط این شرکت می توانند برای برش موادی مثل فولاد، آلومینیوم، فولادضد زنگ، استیل ،شیشه، گرانیت، تیتانیوم، مس، سنگ، پلاستیک، چرم و حتی فرش با استفاده از پلاسمای CNC  و لیزر، استفاده شوند. شرکت مادر در ژاپن و شرکت فرعی در چین می باشد.

بخش مهندسی این شرکت، شامل مهندسین مکانیک، الکترونیک و نرم افزار با سال ها تجربه در طراحی، پردازش و مهارت های تکنیکی ، خدمات و دست آوردهایشان را به تمام صنعتگران حرفه ای جهان پیشنهاد میکنند.

 

دانلود کاتالوگ محصولات شرکت koike

درباره ما

مائده دیزاین طراحی لوگو

شرکت بازرگانی پیشگامان صنعت خاورمیانه که بحق بزرگترین شرکت دانش بنیان درزمینه واردات و پخش ابزار آلات صنعتی در سطح خاورمیانه میباشد و بزرگترین بانک اطلاعات ابزار آلات صنعتی را در دل خود جای داده است

آدرس :

آدرس : تهران ، خیابان امام خمینی ، مقابل بیمارستان سینا ، پاساژ رشید 3 ، طبقه اول ، واحد 8
تلفن تماس : 66349680 - 021
فکس : 66349679 - 021
تلگرام : 09122970599  -  09194000702
ایمیل
ساعت کار : 8/30 صبح الی 5 بعد از ظهر

منو