ابزار صنعتی | نمایندگی ابزار آلات صنعتی | ابزار تراشکاری | پیشگامان صنعت خاور میانه | ابزار آلات دستی | جوش و برش RSS

  تلفن : 66349680 - 021
کولیس میتوتویو Mitutoyo

 کولیس میتوتویو Mitutoyo

 Mitutoyo

بزرگترین شرکت metrology جهان در سال 1934، توسط Yehan Numata، با یک محصول یعنی میکرومتر ایجاد شد. فلسفه Mitutoyo در آن زمان، تولید بهترین میکرومتر مکانیکی در جهان بود، اما آنها در اندازه های مختلف تولید شدند که قابل استفاده در تمام بخشهای تولیدی باشد. بنابراین آنها توانستند کیفیت محصولات تولیدی را افزایش دهند. این فلسفه در سالهای بعد هم ادامه داشت و آنها بعدها پیشرفته ترین میکرومترها، کولیسها، فشارسنجها و دیگر ابزارالات اندازه گیری دیجیتالی را در جهان تولید کردند.

شرکت آمریکایی میتوتویو ( MAC  )، یک سازمان فروش، بازار یابی و خدماتی است که توسط مجموعه میتوتویو در سال 1963 در ایالات متحده ی آمریکا (  Auraral) ایجاد شد که محصولاتش را در بیش از 22 کشور مختلف جهان، ارائه میدهد. از زمان تاسیس، پشتیبانی مشتریان، بالاترین اولویت بوده است.

Mitutoyo، با گسترش تکنولوژی الکترونیک در جهان در دهه 70، الکترونیک را در خط تولید تجهیزات اندازه گیری چند بعدی خود بکار گرفت و دستگاههای اندازه گیری پیچیده تر و حساستر و دستگاه های مقایسه چشمی ارائه داد. وقتی که کنترل فرایندهای آماری (نرم افزار SPC) معرفی شد، Mitutoyo، ابزار اندازه گیری پیچیده و پیشرفته و نرم افزارهای آنالیزی را به جهان ارائه داد.

امروزه، این شرکت 6000 محصول خود را بصورت سیستمهای مترولوژی بر اساس کامپیوتر، ارائه میدهد، که همین امر سبب شده که این شرکت بزرگترین شرکت تولید ابزار آلات اندازه گیری در جهان شود.

از جمله محصولات تولید این شرکت میتوان به: کولیس دیجیتال،کولیس ساعتی،میکرومتر دیجیتال،عمق سنج،پایه و ساعت اندیکاتور و .... اشاره کرد.

دانلود کاتالوگ محصولات شرکتmitutoyo

درباره ما

مائده دیزاین طراحی لوگو

شرکت بازرگانی پیشگامان صنعت خاورمیانه که بحق بزرگترین شرکت دانش بنیان درزمینه واردات و پخش ابزار آلات صنعتی در سطح خاورمیانه میباشد و بزرگترین بانک اطلاعات ابزار آلات صنعتی را در دل خود جای داده است

آدرس :

آدرس : تهران ، خیابان امام خمینی ، مقابل بیمارستان سینا ، پاساژ رشید 3 ، طبقه اول ، واحد 8
تلفن تماس : 66349680 - 021
فکس : 66349679 - 021
تلگرام : 09122970599  -  09194000702
ایمیل
ساعت کار : 8/30 صبح الی 5 بعد از ظهر

منو