ابزار صنعتی | نمایندگی ابزار آلات صنعتی | ابزار تراشکاری | پیشگامان صنعت خاور میانه | ابزار آلات دستی | جوش و برش RSS

  تلفن : 66988500 - 021
کولیس میتوتویو Mitutoyo

 کوليس ميتوتويو Mitutoyo

 Mitutoyo

بزرگترين شرکت metrology جهان در سال 1934، توسط Yehan Numata، با يک محصول يعني ميکرومتر ايجاد شد. فلسفه Mitutoyo در آن زمان، توليد بهترين ميکرومتر مکانيکي در جهان بود، اما آنها در اندازه هاي مختلف توليد شدند که قابل استفاده در تمام بخشهاي توليدي باشد. بنابراين آنها توانستند کيفيت محصولات توليدي را افزايش دهند. اين فلسفه در سالهاي بعد هم ادامه داشت و آنها بعدها پيشرفته ترين ميکرومترها، کوليسها، فشارسنجها و ديگر ابزارالات اندازه گيري ديجيتالي را در جهان توليد کردند.

شرکت آمريکايي ميتوتويو ( MAC  )، يک سازمان فروش، بازار يابي و خدماتي است که توسط مجموعه ميتوتويو در سال 1963 در ايالات متحده ي آمريکا (  Auraral) ايجاد شد که محصولاتش را در بيش از 22 کشور مختلف جهان، ارائه ميدهد. از زمان تاسيس، پشتيباني مشتريان، بالاترين اولويت بوده است.

Mitutoyo، با گسترش تکنولوژي الکترونيک در جهان در دهه 70، الکترونيک را در خط توليد تجهيزات اندازه گيري چند بعدي خود بکار گرفت و دستگاههاي اندازه گيري پيچيده تر و حساستر و دستگاه هاي مقايسه چشمي ارائه داد. وقتي که کنترل فرايندهاي آماري (نرم افزار SPC) معرفي شد، Mitutoyo، ابزار اندازه گيري پيچيده و پيشرفته و نرم افزارهاي آناليزي را به جهان ارائه داد.

امروزه، اين شرکت 6000 محصول خود را بصورت سيستمهاي مترولوژي بر اساس کامپيوتر، ارائه ميدهد، که همين امر سبب شده که اين شرکت بزرگترين شرکت توليد ابزار آلات اندازه گيري در جهان شود.

از جمله محصولات توليد اين شرکت ميتوان به: کوليس ديجيتال،کوليس ساعتي،ميکرومتر ديجيتال،عمق سنج،پايه و ساعت انديکاتور و .... اشاره کرد.

دانلود کاتالوگ محصولات شرکتmitutoyo

درباره ما

مائده دیزاین طراحی لوگو

شرکت بازرگانی پیشگامان صنعت خاورمیانه که بحق بزرگترین شرکت دانش بنیان درزمینه واردات و پخش ابزار آلات صنعتی در سطح خاورمیانه میباشد و بزرگترین بانک اطلاعات ابزار آلات صنعتی را در دل خود جای داده است

آدرس :

آدرس : تهران ، خیابان امام خمینی ، بعد از میدان حسن آباد ، نبش کوچه نجف علیزاده ،مجتمع تجاری لورنزو ، طبقه اول، واحد 11
تلفن تماس :    66988600 - 021  -  66988500 - 021
فکس : 66977500 - 021
تلگرام :   09194000702
ایمیل
ساعت کار : 8/30 صبح الی 5 بعد از ظهر

منو