ابزار صنعتی | نمایندگی ابزار آلات صنعتی | ابزار تراشکاری | پیشگامان صنعت خاور میانه | ابزار آلات دستی | جوش و برش RSS

  تلفن : 66349680 - 021
آچار ضد جرقه Ampco

   شرکت  Ampco

ابزار آلات ضد جرقه!!!

در سال 1919، مخترع  August litman، کشف جالبی، انجام داد: یک فلز جدید.این مخترع و چند نفر از همکارا نش، شرگت آمریکایی تولید فلز را ساخته و در تولید آلیاژ آلومینیومی و برنزی به لیدر جهانی، تبدیل شدند.

شرکت آمریکایی تولید فلز( که بعدها Ampco نامیده شد)، اولین خط تولید ابزارآلات دستی برنز آلومینیومی را در 1922، تولید کرد. این آغاز کارابزارآلات ایمنی  Ampco بود. قدرت و دوام ابزار آلومینیومی برنزی، در بازارهای صنعتی مورد پذیرش است.

 امروزه بیشتر ابزارالات ایمنی این شرکت در  Garland تگزاس، تولید می شود.

استانداردها و توصیه های زیادی وجود دارد که توسط سازمان هایی مثل،  OSHA( انجمن سلامت و ایمنی مشاغل)، NFPA( انجمن ملی حفاظت از آتش) ، MSHA( انجمن تشکیلات سلامت و ایمنی معادل) که استفاده از ابزارآلات غیر آتش زا در محیط های پر خطر توصیه می کند.

بسیاری از شرکت ها از این ابزارالات، حتی زمانی که نیاز اجباری به وسیله ای برای کاهش خطر آتش و یا شعله وجود ندارد، استفاده می کنند. با این حال، نگرانی در مورد جرقه هایی که بخارات مایعات یا مواد قابل اشتعال را آتش می زنند، وجود ندارد. Ampco Softy، باید به عنوان ابزارآلات نرمال فولادی، استفاده شود.

شرکت تحقیقات دو جانبه، ابزارالات Ampco Softy را جهت استفاده در این محیط ها، در سال 1937، تایید کرد.این شرکت، آزمایشات گسترده ای روی آلیاژهای مورد استفاده، جهت تولید ابزارالات Ampco Softy انجام داد و نتیجه گرفت که آنها برای استفاده در محیط های فرار نیز، مناسب است. این شرکت در واقع سازمان بین المللی است که توسط  OSHA و  NFPA به عنوان آزمایشگاهی برای بررسی و تحقیقات علمی و گواهی تولیدات، شناخته شده است.

ابزار Ampco Softy ، با استانداردهای شناخته شده، متناسب است و همچنین، توصیه های  NFPA ،  MSHA و  BIS را رعایت می کند.

ابزارهایی مانند :آچار ضد جرقه،چکش ضد جرقه،انبردست ضد جرقه،پیچ گوشتی ضد جرقه،تبر ضد جرقه،دیلم ضد جرقه و هزارن محصول ضد جرقه دیگر که نبود آنها بسیاری از کارها در صنایعی مانند نفت،گاز و پتروشیمی را تعطیل میکند.

 

دانلود کاتالوگ ابزار آلات ضد جرقه شرکت Ampco 

 

 

درباره ما

مائده دیزاین طراحی لوگو

شرکت بازرگانی پیشگامان صنعت خاورمیانه که بحق بزرگترین شرکت دانش بنیان درزمینه واردات و پخش ابزار آلات صنعتی در سطح خاورمیانه میباشد و بزرگترین بانک اطلاعات ابزار آلات صنعتی را در دل خود جای داده است

آدرس :

آدرس : تهران ، خیابان امام خمینی ، مقابل بیمارستان سینا ، پاساژ رشید 3 ، طبقه اول ، واحد 8
تلفن تماس : 66349680 - 021
فکس : 66349679 - 021
تلگرام : 09122970599  -  09194000702
ایمیل
ساعت کار : 8/30 صبح الی 5 بعد از ظهر

منو