ابزار صنعتی | نمایندگی ابزار آلات صنعتی | ابزار تراشکاری | پیشگامان صنعت خاور میانه | ابزار آلات دستی | جوش و برش RSS

  تلفن : 66349680 - 021
ابزار آلات دستی Apex Hand Tools

ابزار آلات دستی Apex Hand Tools

شرکت ابزارآلات Apex

گروه ابزارآلات Apex ، برندی که ابزارآلات دستی و قدرتی حرفه ای برای تمام بخش های صنعتی، با بیش از 100 سال سابقه، فراهم می کند.

مشتریان ما در سراسر جهان، عملکرد و بازده تولیداتشان را با استاندارد کردن فرایندهایشان، با تولیدات Apex، افزایش می دهند.

سه نوع تولید اصلی Apex شامل: ابزارآلات دستی، ابزار قدرتی و ابزار برقی می باشد.

 ابزارآلات دستی مثل، انبرها، بکس و جغجغه، تبدیل ها ،آچارها ، ابزارآلات قدرتی شامل ابزارالات کار با فلز مثل سنباده ، سر پیچ گوشتی،  مته ، پولیش و اره ، و خط تولید ابزار الکتریکی شامل ، دریل ، پیچ گوشتی برقی ، بکس برقی ، فرز و ... می باشد.

 تیم رهبری Apex ، شامل متخصصین حرفه ای در صنعت و ابزارآلات می باشد.

بیش از 30 برند ابزارالات دستی و قدرتمند در Apex وجود دارد که بسیاری از آنها، نام های قابل اعتمادی در بین مشتریان هستند.( به دلیل کیفیت، نوآوری و ابتکارشان)

ابزارالات و تجهیزات برندهایی مثل  Armstrong،  Cleco،  Doteco، Compben و  SATA، خط تولید و تکنیک های صنعتی را ارائه می دهد که سلامت و امنیت و قدرت و تولید را افزایش می دهند.

برند  Wiss این شرکت، 75 سال پیش معرفی شد و هنوز در بین کارکنان صفحات فلزی به عنوان بهترین ابزار برش، مهم به حساب می آید. ابزارالات این شرکت، با برندهایی مثل:  SATA، Gear Wnenech، تکنسین خودرو را قادر می سازد که کارش را سریع تر انجام دهد و این بازده را افزایش می دهد. یا ابتکار در برندهایی مثل:  QuackendbushCleco،  Recoules و  Dotco، مطابق استانداردهایی برای تکنسین هواو فضا تولید می شود.

دانلود کاتالوگ ابزار آلات شرکتApexدرباره ما

مائده دیزاین طراحی لوگو

شرکت بازرگانی پیشگامان صنعت خاورمیانه که بحق بزرگترین شرکت دانش بنیان درزمینه واردات و پخش ابزار آلات صنعتی در سطح خاورمیانه میباشد و بزرگترین بانک اطلاعات ابزار آلات صنعتی را در دل خود جای داده است

آدرس :

آدرس : تهران ، خیابان امام خمینی ، مقابل بیمارستان سینا ، پاساژ رشید 3 ، طبقه اول ، واحد 8
تلفن تماس : 66349680 - 021
فکس : 66349679 - 021
تلگرام : 09122970599  -  09194000702
ایمیل
ساعت کار : 8/30 صبح الی 5 بعد از ظهر

منو