ابزار صنعتی | نمایندگی ابزار آلات صنعتی | ابزار تراشکاری | پیشگامان صنعت خاور میانه | ابزار آلات دستی | جوش و برش RSS

  تلفن : 66988600 - 021
دستکش جوشکاری Msa

دستکش جوشکاري Msa

شرکت  MSA

MSA، يک سازمان است که براي محافظت از سلامت و ايمني مشتريان، ايجاد شده و ساعت هاي زيادي را صرف آزمايش و ارزيابي محصولات جهت رسيدن به اهداف، صرف مي کند.

اين شرکت، در سال 1914، تاسيس شد و اکنون بيش از 5000 کارمند در جهان دارد که کارکنان را در بيش از  140 کشور رهبري مي کند.

يک محيط کار وحشتناک، باعث ايجاد MSA، بعنوان ليدر جهاني در حفاظت کارگران و ابتکار در توليدات ايمن، شد. در صبح روز 26 مارس 1912، معدن Jed در  Virginia، منفجر شد. در يک لحظه گاز متان، شعله ور شد و بيش از 80 کارگر معدن، زندگي خود را از دست دادند.

 از آن زمان، مهندس  John T .Ryan، ازهمکارخود H.Deike براي ايجاد يک شرکت جديد کمک خواست. آنها با تشخيص اهميت تجهيزات ايمني در معدن، به سمت يکي از متفکران کشور رفتند: يعني توماس. مخترع با استعداد، به  Ryanو Deike در ايجاد لامپ سرپوش دار الکتريکي کمک کرد؛ که در 25 سال بعدي، به کاهش انفجار معدن تا حد 75% کمک کرد.

آنها، روشي را با جعبه کوچک کمک هاي اوليه و شناساگرهاي متان، پيش گرفتند و تکنولوژي جديد را براي توليد توربين هاي تصوير ساز گرمايي، کلاه هاي موشکي، سيستم هاي تشخيص گاز و آتش، استفاده کردند.

MSA، لامپ سرپوش دار الکتريکي اديسون را در سال 1914 معرفي کرد و از آن موقع، پيشرو توليد و ابتکار صدها تجهيزات ايمني و حفاظتي بوده که سطوح بالاي محافظت را در محيط هاي کار سراسر جهان، فراهم مي کند.

توليدات اين شرکت، شامل، تجهيزات حفاظت چشم، صورت، سر و گوش، و جلوگيري از سقوط، ماسک هاي تصفيه کننده هوا، شناساگرهاي گاز و شعله در صنايع نفت ، گازو پتروشيمي ،

هوا فضا ، خودرو سازي ، معدن ، راه سازي و ... مي باشد.

 دانلود کاتالوگ محصولات شرکتmsa

درباره ما

مائده دیزاین طراحی لوگو

شرکت بازرگانی پیشگامان صنعت خاورمیانه که بحق بزرگترین شرکت دانش بنیان درزمینه واردات و پخش ابزار آلات صنعتی در سطح خاورمیانه میباشد و بزرگترین بانک اطلاعات ابزار آلات صنعتی را در دل خود جای داده است

آدرس :

آدرس : تهران ، خیابان امام خمینی ، بعد از میدان حسن آباد ، نبش کوچه نجف علیزاده ،مجتمع تجاری لورنزو ، طبقه اول، واحد 11
تلفن تماس :    66988600 - 021 
تلگرام :               09194000702
ایمیل
ساعت کار : 8/30 صبح الی 5 بعد از ظهر

منو