ابزار صنعتی | نمایندگی ابزار آلات صنعتی | ابزار تراشکاری | پیشگامان صنعت خاور میانه | ابزار آلات دستی | جوش و برش RSS

  تلفن : 66349680 - 021

 ماسک های تخصصی ایمنی Aosafety

شرکت AOSAFETY

شرکت  3M، تجارت و صنعت را با محصولات و برنامه های حفاظتی جامع چشم برای حدود 100 سال، فراهم کرده است. یکی از تولید کننده های لیدر چشم بندها و عینک های ایمن، در آمریکای شمالی می باشد.

قوانین OSHA، مورد نیاز مدیران است تا اطمینان دهند که کارکنان، عامل حفاظتی چشم و یا صورت برای افرادی که در معرض خطر گرما، مواد شیمیایی، غبار و اشعه چشمی برای صورت و چشم هستند، دارند.

عینک های معمولی، استاندارد  ANSI برای عینک های حفاظتی را ندارند. استاندارد  ANSIZ 971-2003؛ در این زمینه تخصصی است که عینک های ایمن، طراحی خوبی دارند. لنز  چهارچوب های عینک های ایمن 3M، استاندارد  ANSIZ 87.1 را دارد.

کارخانه تولیدی در  Plymouth هند، از آزمایشگاه های  COLTS، تاییدیه گرفته است که  ANSI برای تاثیر لنز را دارد.

3M، برنامه های مدیریتی صنعتی را در ابزارالات ابتکاری و شبکه کامل خدمات، ارائه می دهد. تیم بازاریابی و فروشی، آموزش دیده است تا به افراد، کمک نماید.

تیم فروش، کاملا تجربه دیده است و جدیدترین تکنولوژی لنز در برنامه 3M، موجود است. لنزها شامل یک بینی، دوبینی، سه کانونی که به عنوان لنزهای پیشرونده( PALS) شناخته می شود که تمام طرح های معمولی PAL شامل:  American Optical، Sola، Carl Zeiss،  Vision Ease،  Varilux، HOYA، Younger Optics،دارا می باشد.

لنز پلی کربنات تا  Trivex در تمام برنامه ها توصیه می شود. اما مواد پلاستیک یا شیشه ای نیز موجودند. عینک ایمنی، توسط لنزهای پلی کربنات یا  Trivex، ساخته می شوند. و استاندارد  ANSI Z871.1-2003 دارند.

لنزهای مختلفی وجود دارند  شامل: Transition، فلزهای پلاریزه و فنوکرومیک، برای حفاظت در مقابل نور، که شامل پوشش آنتی رفلکتیو،  Super Cote، ضد غبار  DX است. این پوشش ها برای افزایش دقت بینایی و افزایش دوام طراحی شده اند و در بیشتر لنزها، در دسترس اند.

 دانلود کاتالوگ محصولات  شرکت AOSAFETY

درباره ما

مائده دیزاین طراحی لوگو

شرکت بازرگانی پیشگامان صنعت خاورمیانه که بحق بزرگترین شرکت دانش بنیان درزمینه واردات و پخش ابزار آلات صنعتی در سطح خاورمیانه میباشد و بزرگترین بانک اطلاعات ابزار آلات صنعتی را در دل خود جای داده است

آدرس :

آدرس : تهران ، خیابان امام خمینی ، مقابل بیمارستان سینا ، پاساژ رشید 3 ، طبقه اول ، واحد 8
تلفن تماس : 66349680 - 021
فکس : 66349679 - 021
تلگرام : 09122970599  -  09194000702
ایمیل
ساعت کار : 8/30 صبح الی 5 بعد از ظهر

منو