ابزار صنعتی | نمایندگی ابزار آلات صنعتی | ابزار تراشکاری | پیشگامان صنعت خاور میانه | ابزار آلات دستی | جوش و برش RSS

  تلفن : 66349680 - 021
دستگاه جوش پلاسما فرینيوس Fronius

دستگاه جوش پلاسما فرینيوس Fronius

شرکت  Fronius

 این شرکت، لیدر جهانی در تولید و پیشرفت تکنولوژی تجهیزات جوشکاری است.

نام Fronius ، بیش از 60 سال در بین ابداعات جدید مواد جوشکاری مانده است و دستگاه های جوشکاری این شرکت ، جوایز مربوط طراحی بین المللی و تولید را از آن خود کرده اند. این شرکت، کار خود را تحت نام تجاری Fronius در استرالیا آغاز کرده و تجهیزات جوشکاری و خودروسازی را با بیشترین کیفیت به مشتریان ارائه می دهد.

Fronius ،شبکه ی توزیعی گسترده در استرالیا دارد و نیز 4 شعبه جدا در اطراف استرالیا دارد. دستگاه های جوشکاری این شرکت در بخش های صنعتی مختلفی چون صنایع خودروسازی ، ساخت و تولید، بخش روبوتیک ، کشتی سازی ، نفت ، گاز و پتروشیمی، هواپیما سازی صنایع فولاد ، صنایع شیشه سازی استفاده می شوند.

.Fronius ، "جعبه سیستمی " ارائه می دهد که در واقع ماشین های جوشکاری هستند که با مجموعه ی کامل تجهیزات جوشکاری در محل کار، می آیند و شامل: کابل های الکترود، کابل های زمینی، چکش مخصوص، برس سیمی، محافظ دست می باشند. تمام محصولات این شرکت با جدیدترین تکنولوژی و مطابق استانداردهای سلامت جهانی تولید می شوند.

 این شرکت، تکنولوژی جدیدی برای نظارت و کنترل انرژی ایجاد کرده است. از جمله تولیدات آن ، شامل سیستم های شارژ باتری ، الکترونیک های خورشیدی و تولیدات بخش جوشکاری مثل ماشین های جوشکاری  MMA ،  MIG ، MAG ،  TIG، ماشین برش پلاسما و دستگاه جوشکاری اینورتری میباشند که تمام این تولیدات در شرایط واقعی  آزمایش شده اند.

تولیدات مختلف این شرکت در مناطق مختلف جهان شامل آمریکا، برزیل، چین، آلمان، هند، فرانسه، ایتالیا، کانادا، مکزیک، لهستان، سوئیس، اسلواکی، اسپانیا، ترکیه، انگلیس و آمریکا گسترده است.

 

دانلود کاتالوگ محصولات شرکت  Fronius

درباره ما

مائده دیزاین طراحی لوگو

شرکت بازرگانی پیشگامان صنعت خاورمیانه که بحق بزرگترین شرکت دانش بنیان درزمینه واردات و پخش ابزار آلات صنعتی در سطح خاورمیانه میباشد و بزرگترین بانک اطلاعات ابزار آلات صنعتی را در دل خود جای داده است

آدرس :

آدرس : تهران ، خیابان امام خمینی ، مقابل بیمارستان سینا ، پاساژ رشید 3 ، طبقه اول ، واحد 8
تلفن تماس : 66349680 - 021
فکس : 66349679 - 021
تلگرام : 09122970599  -  09194000702
ایمیل
ساعت کار : 8/30 صبح الی 5 بعد از ظهر

منو