ابزار صنعتی | نمایندگی ابزار آلات صنعتی | ابزار تراشکاری | پیشگامان صنعت خاور میانه | ابزار آلات دستی | جوش و برش RSS

  تلفن : 66349680 - 021
الکترود استیل هیوندا Hyundai

الکترود استیل هیوندا Hyundai

شرکت جوشکاری هیوندا

این شرکت در 5 سپتامبر 1975 تاسیس شد و اکنون یکی از یزرگترین تولید کنندگان ابزارالات جوشکاری در کره میباشد و در موفقیت اقتصاد ملی بعنوان لیدر در صنایع سنگین و فولاد نقش داشته است.

در اوایل کار، این شرکت روی تولید carbide تمرکز کرد اما سالها بعد شروع به تولید مواد مصرفی جوشکاری نمود. در نهایت، کارخانه مواد جوشکاری را در 1977 در Pohang  تولید کرد.

این شرکت در شروع فعالیت سعی کرد تا خلاهای موجود در کار شرکتهای قبلی را برطرف کند، بنابراین روی پیشرفت تکنولوژی سرمایه گذاری کرد و بالاخره الکترودهای روکشدار را در سال 1988 تولید نمود.

با وجود اینکه HWC Hunday Welding Company دیر شروع به فعالیت نمود، اما امروزه این شرکت، نیاز مواد مصرفی جوشکاری را در کره با 751 کارمند در بخشهای مختلف، تا 45% برطرف می نماید و 40% از کل فروش آن در بخش صادرات است که به مناطق مختلف جهان میرود.

مواد جوشکاری برای فولاد ضد زنگ با بیشترین کارایی و کیفیت، سیم های پوشش دار فلزی قابل استفاده در جوشکاری لوله و جوشکاریهای سریع، MCW (برای گالوانیزه کردن صفحات فولادی) ، FCW ( قابل استفاده در هیدروژن و دمای بسیار کم)، الکترودهای غیر هیدروسکوپیک پوشش دار برای فولاد ضد زنگ، الکترودهای پوشیده، سیم های آلیاژی و پوشیده، الکترودهای گازی اکسیژن و استیلن، مواد مخصوص جوشکاری و بسیاری از ابزارآلات دیگر توسط این شرکت تولید میشوند.

HWC، سعی در تولید موادی با بیشترین کیفیت و کمترین هزینه، طبق نیاز مشتریان میکند و تمام محصولات آن، در آزمایشگاه های پیشرفته و با تجهیزات مدرن، جهت اطمینان از صحت و کیفیت، تست میگردند.

تولیدات این شرکت در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی ، صنایع خودرو سازی ، هوا فضا ، صنایع راه سازی و سد سازی ، سیمان و بتن کاربرد دارند.

 

درباره ما

مائده دیزاین طراحی لوگو

شرکت بازرگانی پیشگامان صنعت خاورمیانه که بحق بزرگترین شرکت دانش بنیان درزمینه واردات و پخش ابزار آلات صنعتی در سطح خاورمیانه میباشد و بزرگترین بانک اطلاعات ابزار آلات صنعتی را در دل خود جای داده است

آدرس :

آدرس : تهران ، خیابان امام خمینی ، مقابل بیمارستان سینا ، پاساژ رشید 3 ، طبقه اول ، واحد 8
تلفن تماس : 66349680 - 021
فکس : 66349679 - 021
تلگرام : 09122970599  -  09194000702
ایمیل
ساعت کار : 8/30 صبح الی 5 بعد از ظهر

منو