ابزار صنعتی | نمایندگی ابزار آلات صنعتی | ابزار تراشکاری | پیشگامان صنعت خاور میانه | ابزار آلات دستی | جوش و برش RSS

  تلفن : 66988500 - 021
الکترود استیل هیوندا Hyundai

الکترود استيل هيوندا Hyundai

شرکت جوشکاري هيوندا

اين شرکت در 5 سپتامبر 1975 تاسيس شد و اکنون يکي از يزرگترين توليد کنندگان ابزارالات جوشکاري در کره ميباشد و در موفقيت اقتصاد ملي بعنوان ليدر در صنايع سنگين و فولاد نقش داشته است.

در اوايل کار، اين شرکت روي توليد carbide تمرکز کرد اما سالها بعد شروع به توليد مواد مصرفي جوشکاري نمود. در نهايت، کارخانه مواد جوشکاري را در 1977 در Pohang  توليد کرد.

اين شرکت در شروع فعاليت سعي کرد تا خلاهاي موجود در کار شرکتهاي قبلي را برطرف کند، بنابراين روي پيشرفت تکنولوژي سرمايه گذاري کرد و بالاخره الکترودهاي روکشدار را در سال 1988 توليد نمود.

با وجود اينکه HWC Hunday Welding Company دير شروع به فعاليت نمود، اما امروزه اين شرکت، نياز مواد مصرفي جوشکاري را در کره با 751 کارمند در بخشهاي مختلف، تا 45% برطرف مي نمايد و 40% از کل فروش آن در بخش صادرات است که به مناطق مختلف جهان ميرود.

مواد جوشکاري براي فولاد ضد زنگ با بيشترين کارايي و کيفيت، سيم هاي پوشش دار فلزي قابل استفاده در جوشکاري لوله و جوشکاريهاي سريع، MCW (براي گالوانيزه کردن صفحات فولادي) ، FCW ( قابل استفاده در هيدروژن و دماي بسيار کم)، الکترودهاي غير هيدروسکوپيک پوشش دار براي فولاد ضد زنگ، الکترودهاي پوشيده، سيم هاي آلياژي و پوشيده، الکترودهاي گازي اکسيژن و استيلن، مواد مخصوص جوشکاري و بسياري از ابزارآلات ديگر توسط اين شرکت توليد ميشوند.

HWC، سعي در توليد موادي با بيشترين کيفيت و کمترين هزينه، طبق نياز مشتريان ميکند و تمام محصولات آن، در آزمايشگاه هاي پيشرفته و با تجهيزات مدرن، جهت اطمينان از صحت و کيفيت، تست ميگردند.

توليدات اين شرکت در صنايع نفت ، گاز و پتروشيمي ، صنايع خودرو سازي ، هوا فضا ، صنايع راه سازي و سد سازي ، سيمان و بتن کاربرد دارند.

 

درباره ما

مائده دیزاین طراحی لوگو

شرکت بازرگانی پیشگامان صنعت خاورمیانه که بحق بزرگترین شرکت دانش بنیان درزمینه واردات و پخش ابزار آلات صنعتی در سطح خاورمیانه میباشد و بزرگترین بانک اطلاعات ابزار آلات صنعتی را در دل خود جای داده است

آدرس :

آدرس : تهران ، خیابان امام خمینی ، بعد از میدان حسن آباد ، نبش کوچه نجف علیزاده ،مجتمع تجاری لورنزو ، طبقه اول، واحد 11
تلفن تماس :    66988600 - 021  -  66988500 - 021
فکس : 66977500 - 021
تلگرام :   09194000702
ایمیل
ساعت کار : 8/30 صبح الی 5 بعد از ظهر

منو