ابزار صنعتی | نمایندگی ابزار آلات صنعتی | ابزار تراشکاری | پیشگامان صنعت خاور میانه | ابزار آلات دستی | جوش و برش RSS

  تلفن : 66988500 - 021
قلاویز اموگه Emuge

قلاويز اموگه Emuge

شرکت Emuge

Emuge، با مرکز اصلي در آلمان، بهترين توليد کننده جهاني در ابزارالات صنعتي ماشيني با بيش از 80 سال تجربه ميباشد. اين شرکت مجموعه کاملي از ابزارالات با کيفيت را در صنايع مربوط به کار با فلز، توليد مينمايد.

مرکز آمريکايي اين شرکت، در مرکز تکنولوژي غرب بويلستون قرار دارد که با بکارگيري تجربه زياد، به توليد محصولات مختلف صنايع بزرگي مانند: صنايع خودروسازي ، صنايع نفت گاز و پتروشيمي، صنعت توربين بادي ، صنايع هواپيما سازي و ... کاربرد دارند، مي پردازد.

اين شرکت خط توليد گسترده اي در قلاويز ها ( که در صنعت خودروسازي، هوافضا و ... قابل استفاده است) ، مته هاي مختلف (توليد شده با اندازه هاي مختلف و قابل استفاده در طيف مختلف صنايع)، حديده ها ( با بيشترين کيفيت و عمق و به صرفه) زمان سنج ها و نگه دارنده ها (با نگه دارنده هايي براي انواع ابزارالات صنعتي و ماشيني) و هزاران ابزار ماشين کاري دارد که از طريق توزيع کنندگان آن در سراسر جهان بفروش ميرسد.

 

دانلود کاتالوگ محصولات شرکت Emuge

درباره ما

مائده دیزاین طراحی لوگو

شرکت بازرگانی پیشگامان صنعت خاورمیانه که بحق بزرگترین شرکت دانش بنیان درزمینه واردات و پخش ابزار آلات صنعتی در سطح خاورمیانه میباشد و بزرگترین بانک اطلاعات ابزار آلات صنعتی را در دل خود جای داده است

آدرس :

آدرس : تهران ، خیابان امام خمینی ، بعد از میدان حسن آباد ، نبش کوچه نجف علیزاده ،مجتمع تجاری لورنزو ، طبقه اول، واحد 11
تلفن تماس :    66988600 - 021  -  66988500 - 021
فکس : 66977500 - 021
تلگرام :   09194000702
ایمیل
ساعت کار : 8/30 صبح الی 5 بعد از ظهر

منو