ابزار صنعتی | نمایندگی ابزار آلات صنعتی | ابزار تراشکاری | پیشگامان صنعت خاور میانه | ابزار آلات دستی | جوش و برش RSS

  تلفن : 66988600 - 021
مته تی تکس پلاس Titex Plus

مته تي تکس پلاس Titex Plus

شرکت Tooling Solution

اين شرکت، که در سال 1997 توسط Glenn Burcheh در ارتفاعات Harwood تاسيس شد، توزيع کننده ابزارالات کار با فلز است که طيف گسترده اي از مته هاي carbide، مته هاي hss ، قلاويز ، حديده ، برقو و ديگر ملزومات تراشکاري توليد مي کند که بيشترين کاربرد آنها در صنايع خودروسازي، فولاد، هوافضا، مي باشد.

در سال 2002، شرکت توسط Glenn و Amy Burcheh، خريداري شد و براي تامين نياز مشتريان و توليد ابزاري با بيشترين کارايي، Alpha Form Technologies، ايجاد شد. چون هر دو شرکت در يک محل قرار داشتند، کنترل کيفي محصولات توسط شرکت بخوبي انجام ميگيرد.

Tooling Solutions، با بيش از 100 بخش توليدي، تنوعي از ابزارالات برشکاري ابتکاري و منحصر بفرد را جهت کار با فلز در تراشکاري، حديده کاري، مته کاري، سوراخ کردن، قلاويز کاري و نگه داري ابزارالات، ارائه ميدهد.

شرکت، روي ايجاد ارتباط با مشتريان تمرکز ميکند تا از فرصتها استفاده بهينه نمايد. هدف، سود رساندن به مشتريان با کاهش قيمت و افزايش توليد و کاهش زمان چرخه توليد و جلوگيري از اتلاف وقت و هزينه مي باشد.

درباره ما

مائده دیزاین طراحی لوگو

شرکت بازرگانی پیشگامان صنعت خاورمیانه که بحق بزرگترین شرکت دانش بنیان درزمینه واردات و پخش ابزار آلات صنعتی در سطح خاورمیانه میباشد و بزرگترین بانک اطلاعات ابزار آلات صنعتی را در دل خود جای داده است

آدرس :

آدرس : تهران ، خیابان امام خمینی ، بعد از میدان حسن آباد ، نبش کوچه نجف علیزاده ،مجتمع تجاری لورنزو ، طبقه اول، واحد 11
تلفن تماس :    66988600 - 021 
تلگرام :               09194000702
ایمیل
ساعت کار : 8/30 صبح الی 5 بعد از ظهر

منو