ابزار صنعتی | نمایندگی ابزار آلات صنعتی | ابزار تراشکاری | پیشگامان صنعت خاور میانه | ابزار آلات دستی | جوش و برش RSS

  تلفن : 66988500 - 021
هلی کویل Heli Coil

   شرکت  helicoil

helicoil در سال 1938 آغاز به کار کرد و از همان موقع پيچ و مهره ها و مغزي هاي آن در تعميرات قطعات پيچ و مهره اي به کار رفته و به دليل کيفيت بالا و دوامشان، شناخته شده اند.

آنها زمينه گسترده اي از آزمايشات کشش، نيروي گشتاور (پيچشي)، ارتعاش و کارايي ،که توسط شرکت هاي ليدر در صنعت آمريکا و نيز ارتش  U.S انجام شده اند را با موفقيت پشت سرگذاشتند.

موفقيت ها در زمينه هواپيمايي، الکترونيک، صنعتي، خودروسازي و تجهيزات نظامي، تجربه زياد و اعتماد به نفس در عملکرد و دوام مغزي هاي helicoil ، لحظه به لحظه بيشتر شد.

مغزي هاي helicoil، به صورت پيچي و مارپيچ هاي دقيق از جنس فولاد سخت و ضد زنگ هستند که زماني که در يک سوراخ نصب مي شوند، شيارهاي پيچي دائمي ايجاد مي کنند و کاملا چفت شده و به راحتي جدا نمي شوند.

وقتي که رزوه ها دراثر آسيب به هر علتي از بين ميروند، قدرت و استحکام پيچ، کاهش مي يابد. اما زماني که اين شيارها با مغزي هاي helicoil تعمير مي شوند. شرايط آسيب ديده رفع مي شود.

مغزي هاي helicoil ، شيارهاي قوي تري نسبت به انواع معمولي ايجاد مي کنند، و احتمال پرشدن شيار، سائيدن، آسيب ديدن و زنگ زدن را از بين مي برد.

 

 دانلود کاتالوگ محصولات شرکت helicoil

 

 

درباره ما

مائده دیزاین طراحی لوگو

شرکت بازرگانی پیشگامان صنعت خاورمیانه که بحق بزرگترین شرکت دانش بنیان درزمینه واردات و پخش ابزار آلات صنعتی در سطح خاورمیانه میباشد و بزرگترین بانک اطلاعات ابزار آلات صنعتی را در دل خود جای داده است

آدرس :

آدرس : تهران ، خیابان امام خمینی ، بعد از میدان حسن آباد ، نبش کوچه نجف علیزاده ،مجتمع تجاری لورنزو ، طبقه اول، واحد 11
تلفن تماس :    66988600 - 021  -  66988500 - 021
فکس : 66977500 - 021
تلگرام :   09194000702
ایمیل
ساعت کار : 8/30 صبح الی 5 بعد از ظهر

منو