ابزار صنعتی | نمایندگی ابزار آلات صنعتی | ابزار تراشکاری | پیشگامان صنعت خاور میانه | ابزار آلات دستی | جوش و برش RSS

  تلفن : 66349680 - 021
هلی کویل Heli Coil

   شرکت  helicoil

helicoil در سال 1938 آغاز به کار کرد و از همان موقع پیچ و مهره ها و مغزی های آن در تعمیرات قطعات پیچ و مهره ای به کار رفته و به دلیل کیفیت بالا و دوامشان، شناخته شده اند.

آنها زمینه گسترده ای از آزمایشات کشش، نیروی گشتاور (پیچشی)، ارتعاش و کارایی ،که توسط شرکت های لیدر در صنعت آمریکا و نیز ارتش  U.S انجام شده اند را با موفقیت پشت سرگذاشتند.

موفقیت ها در زمینه هواپیمایی، الکترونیک، صنعتی، خودروسازی و تجهیزات نظامی، تجربه زیاد و اعتماد به نفس در عملکرد و دوام مغزی های helicoil ، لحظه به لحظه بیشتر شد.

مغزی های helicoil، به صورت پیچی و مارپیچ های دقیق از جنس فولاد سخت و ضد زنگ هستند که زمانی که در یک سوراخ نصب می شوند، شیارهای پیچی دائمی ایجاد می کنند و کاملا چفت شده و به راحتی جدا نمی شوند.

وقتی که رزوه ها دراثر آسیب به هر علتی از بین میروند، قدرت و استحکام پیچ، کاهش می یابد. اما زمانی که این شیارها با مغزی های helicoil تعمیر می شوند. شرایط آسیب دیده رفع می شود.

مغزی های helicoil ، شیارهای قوی تری نسبت به انواع معمولی ایجاد می کنند، و احتمال پرشدن شیار، سائیدن، آسیب دیدن و زنگ زدن را از بین می برد.

 

 دانلود کاتالوگ محصولات شرکت helicoil

 

 

درباره ما

مائده دیزاین طراحی لوگو

شرکت بازرگانی پیشگامان صنعت خاورمیانه که بحق بزرگترین شرکت دانش بنیان درزمینه واردات و پخش ابزار آلات صنعتی در سطح خاورمیانه میباشد و بزرگترین بانک اطلاعات ابزار آلات صنعتی را در دل خود جای داده است

آدرس :

آدرس : تهران ، خیابان امام خمینی ، مقابل بیمارستان سینا ، پاساژ رشید 3 ، طبقه اول ، واحد 8
تلفن تماس : 66349680 - 021
فکس : 66349679 - 021
تلگرام : 09122970599  -  09194000702
ایمیل
ساعت کار : 8/30 صبح الی 5 بعد از ظهر

منو